ВИЦ

Која е дефиницијата за градски автобус?
- Тоа е превозно средство кое оди десет пати побрзо кога трчаш по него, отколку кога се возиш во
него!

ТОП ВИДЕО

Од овде почнува луксузната класа на автомобили - ви го претставуваме новото Audi A8, 2018 година...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Понеделник, 19 Јуни 2017 10:51 Хумор
Мора да се знае кој ти ја подарил колата
Се работи за подарок автомобил...Таткото сигурно го разгалува детето со тоа што му подарил автомобил, веројатно за полнолетство. И не само што му подарил, морал да напише на задната шофершајбна дека е подарок од него.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Замислете некој да ви го наруши мирот додека спиете...
Деспасито стана глобален хит од кого нема бегање...
Ова е моментот кога велосипедот си мисли дека е автомобил...
Ова е моментот кога воопшто не ви се работи...
Вака се чувствуваме сите кога ќе одиме на одмор после цела година чекање...
Кучето има перформанс каков што сите го правиме кога налетуваме на море...


24FUDBAL.com.mk

Италија | Голманот на Милан, Џиџо Донарума вели дека сака да го имитира и д...
Англија | Манчестер јунајтед со 2-0 го победи Манчестер Сити во првиот меѓ...
Англија | Барселона понудила фантастични 80 милиони евра за Филипе Кутињо,...
Македонија | Соблекувалната на Шкендија ечеше по ремито со Хелсинки во Фин...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Манекенката Нера сака да ви демонстрира дека сите треба да си го сакаме телото, без р...
Венди го демонстрира своето секси тело на плажа...
Мрежата на Венди не би била секси сама по себе, доколку не би била навлечена на телот...