ВИЦ

Се срекаваат Трпе и Тарзан во џунгла:
Тарзан: јас Тарзан!
Трпе: јас Трпе!
Тарзан: моја Џејн!
Трпе: моја Трпана!
Тарзан: моја Чита!
Трпе: моја не чита неписмена е!

ТОП ВИДЕО

Типот решил да флертува со сите жени со полициска униформа...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Среда, 01 Ноември 2017 10:53 Хумор
Не можете ниту да замислите ваков пренк

Дали би можеле да замислите дека ДЕА, специјалната полициска единица ќе ви влезе дома без причина...Момците што стојат зад скриената камера се маскирале во екипа од ДЕА, и насилно влегле со огнено оружје дома кај децата. Дечките се забавувале со гитара во свој стил и опуштено, додека овие ги исплашиле.

Маскираните специјалци наводно откриле дрога во домот на дечките, па овие се преплашија до смрт. Замислете, врие од специјалци околу вас, а вие на подот врзани со лисици ви се заканува затвор... Погледнете го видеото:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Вели: „Едвај ме убедија да не го украдум столо од шо беше ного убаво украсено“...
Дејан Малзарков повторно настапува...
Момчето на почетокот ги залажува со муабетот: „дали некогаш сте виделе виртуелна реал...
Возач пронајдел глушец во приколката на камионот, поради што изгубил голема тура...
Дејан Малзарков е гевгеличанецот со природна смисла за хумор...
Сите мора да го поминат периодот кога прават глупости...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Давид Бабунски постигна убав погодок за водство на Јокохама о...
Франција | Медиумите од Шпанија пишуваат за можноста ПСЖ да го ангажира Кр...
Македонија | Вардар – Пелистер дефинитивно под рефлектори, се најавува спек...
Франција | Медиумите од Франција пишуваат дека Нејмар по само три месеци с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Лијана Декер без проблем се соблекува пред камерата, само што овој пат нема многу екс...
Начинот на кој погледнува, се врти и воздивнува, нема да ве остави рамнодушни...
Esquire е престижен магазин и затоа мора да позираат исклучиво жешки девојки за него....