ВИЦ

Го прашуваат малиот Ѓоко што сака за роденден. - Сакам, сакам, слон!Де бре Ѓоко, слон, со што ќе го храниш?- Да бе, вие мене ќе ме лажете во зоолошка пишуваше "не ги хранете животните"!

ТОП ВИДЕО

Типот решил да флертува со сите жени со полициска униформа...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 03 Ноември 2017 17:20 Хумор
Невеста и младоженец се боксуваат на свадба

Наместо прв свадбен танц, прв свадбен бокс...Наместо да уживаат во нивната вечер и романтика, зачинето со првиот свадбен танц, двајцата почнале да се боксуваат. Секоја чест за младенците што знаат да направат смешна атмосфера.

За кого навивате вие?

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Вели: „Едвај ме убедија да не го украдум столо од шо беше ного убаво украсено“...
Дејан Малзарков повторно настапува...
Момчето на почетокот ги залажува со муабетот: „дали некогаш сте виделе виртуелна реал...
Возач пронајдел глушец во приколката на камионот, поради што изгубил голема тура...
Дејан Малзарков е гевгеличанецот со природна смисла за хумор...
Сите мора да го поминат периодот кога прават глупости...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Давид Бабунски постигна убав погодок за водство на Јокохама о...
Франција | Медиумите од Шпанија пишуваат за можноста ПСЖ да го ангажира Кр...
Македонија | Вардар – Пелистер дефинитивно под рефлектори, се најавува спек...
Франција | Медиумите од Франција пишуваат дека Нејмар по само три месеци с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Лијана Декер без проблем се соблекува пред камерата, само што овој пат нема многу екс...
Начинот на кој погледнува, се врти и воздивнува, нема да ве остави рамнодушни...
Esquire е престижен магазин и затоа мора да позираат исклучиво жешки девојки за него....