ВИЦ

Се разведуваат дедо и баба во стотата година од животот. Судијата им вели: 

- Добро бре луѓе, нема проблем, ама зошто чекавте до сега? 

- Чекавме да ни умрат децата, за да не се нервираат...

ТОП ВИДЕО

Типот решил да флертува со сите жени со полициска униформа...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Сабота, 04 Ноември 2017 10:24 Хумор
Како заглавило кутрото ракунче
Кутриот ракун се заглавил во канализација, па морало полиција да го извлече...Се разбира, полицијата пристигнала и службените лица му помогнале безбедно да излезе ракунот.Знаете ли зошто ракунот не можел да излезе од канализација? Се прејал од јадење.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Вели: „Едвај ме убедија да не го украдум столо од шо беше ного убаво украсено“...
Дејан Малзарков повторно настапува...
Момчето на почетокот ги залажува со муабетот: „дали некогаш сте виделе виртуелна реал...
Возач пронајдел глушец во приколката на камионот, поради што изгубил голема тура...
Дејан Малзарков е гевгеличанецот со природна смисла за хумор...
Сите мора да го поминат периодот кога прават глупости...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Давид Бабунски постигна убав погодок за водство на Јокохама о...
Франција | Медиумите од Шпанија пишуваат за можноста ПСЖ да го ангажира Кр...
Македонија | Вардар – Пелистер дефинитивно под рефлектори, се најавува спек...
Франција | Медиумите од Франција пишуваат дека Нејмар по само три месеци с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Лијана Декер без проблем се соблекува пред камерата, само што овој пат нема многу екс...
Начинот на кој погледнува, се врти и воздивнува, нема да ве остави рамнодушни...
Esquire е престижен магазин и затоа мора да позираат исклучиво жешки девојки за него....