ВИЦ

Плавуша зборува на телефон со својот дечко:
Дечкото: Што имаш на себе?
Плавушата: Пижама!
Дечкото: Ув, дај малку детали...
Плавушата: 90% памук, 10% синтетика!

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Сабота, 18 Ноември 2017 09:07 Хумор
Неверојатен трик со телефон

Момчето на почетокот ги залажува со муабетот: „дали некогаш сте виделе виртуелна реалност“...После тоа се појавува бубачка на екранот како ја лази дланката на девојката. Кога момчето ќе го тргне телефонот, девојката навистина има бубачка на дланката.

Погледнете и уживајте во трикот на магионичарот:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Цацко, како и секогаш, му нема рамен за неговиот хумор...
Ова можеби нам ни е смешно, но ним им е многу корисно...
Момчето кое стана ѕвезда на интернет за еден ден...
Овој хумор е навистина квалитетен...
Постојат многу видови на зависности...
Црногорец на јахта преполна со девојки...


24FUDBAL.com.mk

Останато | Легендарниот бразилски фудбалер ја завршува својата кариера на 3...
Англија | Ерменецот се поизвесно е дека ќе го напушти Манчестер јунајтед, ...
Англија | Санчез си заминува, Обамејанг доаѓа, опцијата Мхитарјан се уште е...
Останато | Хрватските хулигани наводно признале вина, ги чека краткорочна з...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...
Бразилките се најпознатите жени во светот со убави облини и најдобрите тела...
Внимавајте да не избие пожар од видеото одоздола... со најсексапилните порно актерки ...