ВИЦ

Учителката по психологија го почнува првиот час... -Ајде нека станат сите што мислат дека се глупи!
Никој не станува,сите седат. По некое време станува Цветко...
-Значи ти Цветко мислиш дека си глуп?

-Ма не,само ми падна жал да ве гледам сама како стоите!

ТОП ВИДЕО

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Понеделник, 20 Ноември 2017 17:20 Хумор
Не постои подобар имитатор на цртани ликови

Брок Бејкер е мајстор за имитација на различни гласови...Не постои глас што не може Брок да го имитира. Погледнете кои се гласови може да ги имитира и како ги имитира:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Секогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Детето и патката не се само најдобри другари, туку обожаваат да прават неволји заедно...
Фотографијата објавена на социјалните мрежи предизвика големо внимание...
Р.Б. од Сараево добил 50 конвертибилни марки во обложувалница...
Брок Бејкер е мајстор за имитација на различни гласови...
Вели: „Едвај ме убедија да не го украдум столо од шо беше ного убаво украсено“...


24FUDBAL.com.mk

Останато | Фудбалерот на Зенит, Денис Тетентјев бил брутално претепан на п...
Англија | Фудбалерот на Саутемптон се огласи на социјалните мрежи за да „р...
Шпанија | Како да му беше малку скандалот од Местаља, судијата Иглесиас Ви...
Англија | Овој викенд во Премиерлигата на програмата е дуелот помеѓу двајц...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Тверкувањето не е лесна работа, а овие дами го можат тоа профи...
Градите се голема слабост на мажите и не можат да си помогнат...
Швајцарската влада отворено дава поддршка за телото и фестивалот на слободата...