Среда, 22 Ноември 2017 09:36 Хумор
Добил во обложувалница и ја пуштил „Где си била кад сам био нико“ на жена му
Р.Б. од Сараево добил 50 конвертибилни марки во обложувалница...Сараевецот бил толку револтиран од жена му, што веднаш ја пуштил песната „Где си била кад сам био нико“ од Дејан Матиќ за да прослави. Среќниот човек не ја исклучил песната цела вечер, па затоа соседите се пожалиле до полицијата.

Се разбира, полицијата веднаш пристигнала на врата. Кога го прашале зошто пушта силна музика во непристојно време, мажот одговорил дека сопругата со месеци му зборувала дека никогаш не добил ниту марка од обложувањето.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Секогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Детето и патката не се само најдобри другари, туку обожаваат да прават неволји заедно...
Фотографијата објавена на социјалните мрежи предизвика големо внимание...
Р.Б. од Сараево добил 50 конвертибилни марки во обложувалница...
Брок Бејкер е мајстор за имитација на различни гласови...
Вели: „Едвај ме убедија да не го украдум столо од шо беше ного убаво украсено“...


24FUDBAL.com.mk

Останато | Фудбалерот на Зенит, Денис Тетентјев бил брутално претепан на п...
Англија | Фудбалерот на Саутемптон се огласи на социјалните мрежи за да „р...
Шпанија | Како да му беше малку скандалот од Местаља, судијата Иглесиас Ви...
Англија | Овој викенд во Премиерлигата на програмата е дуелот помеѓу двајц...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Тверкувањето не е лесна работа, а овие дами го можат тоа профи...
Градите се голема слабост на мажите и не можат да си помогнат...
Швајцарската влада отворено дава поддршка за телото и фестивалот на слободата...