ВИЦ

Пециво

Некој човек седи во млечен ресторан и јаде некаква кифла, кога здогледува влакно. Оди до кај продавачката и ја прашува:
- "Девојко, со што е оваа кифла?"
- "Со јајца."
- "Е па следниот пат избричете ги јајцата, ве молам."

ТОП ВИДЕО

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Среда, 22 Ноември 2017 16:39 Хумор
Ваква Zastava се гледа само еднаш во животот
Фотографијата објавена на социјалните мрежи предизвика големо внимание...На сликата може да видите "Range Rover" со потпис и логото на Zastava. Очигледно се уште имаме многу југо-носталгичари на нашите простори, кои преферираат Zastava.

Како ви се допаѓа знакот од задната страна на автомобилот?

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Секогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Детето и патката не се само најдобри другари, туку обожаваат да прават неволји заедно...
Фотографијата објавена на социјалните мрежи предизвика големо внимание...
Р.Б. од Сараево добил 50 конвертибилни марки во обложувалница...
Брок Бејкер е мајстор за имитација на различни гласови...
Вели: „Едвај ме убедија да не го украдум столо од шо беше ного убаво украсено“...


24FUDBAL.com.mk

Останато | Фудбалерот на Зенит, Денис Тетентјев бил брутално претепан на п...
Англија | Фудбалерот на Саутемптон се огласи на социјалните мрежи за да „р...
Шпанија | Како да му беше малку скандалот од Местаља, судијата Иглесиас Ви...
Англија | Овој викенд во Премиерлигата на програмата е дуелот помеѓу двајц...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Тверкувањето не е лесна работа, а овие дами го можат тоа профи...
Градите се голема слабост на мажите и не можат да си помогнат...
Швајцарската влада отворено дава поддршка за телото и фестивалот на слободата...