Петок, 29 Декември 2017 18:29 Хумор
Црногорскиот Дедо Мраз „застранил“ во кладилница

Верувале или не на Балканот, Дедо Мраз за време Божик во спортска кладилница...За време на празниците во спортска кладилница во Црна Гора е виден човек во костум. И тоа не било каков костум туку костум на Дедо Мраз.

Ситуацијата е доловена и објавена од фејсбук групата "Подгорички времеплов", на која се гледа дека Дедо Мраз  наместо да дели поклони,тој пополнува ливче. Инаку фотографијата им се допаѓа на повеќе од 1000 луѓе,а секако не изостануваат и коментарите кои се урнебесни.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Цацко, како и секогаш, му нема рамен за неговиот хумор...
Ова можеби нам ни е смешно, но ним им е многу корисно...
Момчето кое стана ѕвезда на интернет за еден ден...
Овој хумор е навистина квалитетен...
Постојат многу видови на зависности...
Црногорец на јахта преполна со девојки...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...