ВИЦ

Во операциона сала 1 минута пред анестезиjа пациентот го прашува докторот:
- Докторе успешна ли ќе биде операциjата?
- Ова го пpавам по 73-ти пат...
- Значи не треба да се грижам?
- Без грижа, еднаш мора да ми успее...

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Вторник, 09 Јануари 2018 17:01 Хумор
Имате ли проблем со новогодишните одлуки?

Чувајте ги вашите одлуки и не се откажувајте туку така...


Малото девојче е вистински мотиватор за возрасните. Погледнете само како ве мотивира со вашите новогодишни желби и одлуки... ако не станете истрајни и упорни после ова видео, значи дека ништо други нема да може да ви помогне:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Цацко, како и секогаш, му нема рамен за неговиот хумор...
Ова можеби нам ни е смешно, но ним им е многу корисно...
Момчето кое стана ѕвезда на интернет за еден ден...
Овој хумор е навистина квалитетен...
Постојат многу видови на зависности...
Црногорец на јахта преполна со девојки...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...