ВИЦ

Kaкo циганите прават торта?

1.Земаш од комшијата еден кaлап за правење торти
2.Две полни раце со брашно
3.Една Nike капа пуна со вода
4.Два пуни џеба со шеќер
5.Одиш од продавница и лева рука десни џеб и земаш две пакетчиња ванила
6.Му земаш на комшијата од кокошката две јајца
7.Сето тоа го печеш на ќумбето
8.И имаш пун стомак торта.

ТОП ВИДЕО

Убаци втора и пуштај кумплунг мајсторе...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Понеделник, 12 Февруари 2018 17:39 Хумор
Еве како треба да се користи стомакот

Малите луѓе се секогаш интересни...

Најважно е да знаете како да се снајдете во животот. Очигледно овој малечок човек е многу хуман и сака да помага на мајка му.

Затоа открил начин како да стигне да ги измие садовите:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Моментот кога кучето мислеше дека вратата му е затворена, ако и воопшто мислеше...
Ставиле постер со порно ѕвезда на сред нива...
Кучето и прасето сакаат само да си играат...
Како вие си го минете викендот...
Малите луѓе се секогаш интересни...
Во Португалија започна годишниот карневал, кој е популарен по политичката сатира...


24FUDBAL.com.mk

Лига Европа | Комплетирана е шеснаесфиналната фаза во Лига Европа и познати...
Англија | Фудбалерот на Манчестер јунајтед, Андер Ерера заедно со уште 36 ...
Лига Европа | Немирите пред почетокот на дуелот помеѓу Атлетик Билбао и Сп...
Англија | Според англискиот весник „Сан“, Жозе Мурињо и Пол Погба имале жес...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Розевите жешки бикини во фокусот на вниманието...
Секси самба перформанс во оригинал форма...
Дајана прави сонцето да биде посветло...