Хумор
Женава е тотален антиталент за вежбање...
Намерно велиме „старо тело, со млад дух“...
За да можете да си правите селфи фотки мора да имате дарба...
Возач на џип се изнервирал кога на паркинг затекнал паркирано BMW како зазема две места...
Папагалот толку сака да се милува што на крај и паѓа од занес...
Руската медицина е закон, таа датира одамна и дефинитивно тамошните лекари знаат што е најдобро за ...
Ја врзал свињата за себе и тргнал да вози со велосипедот...
„Убавицата и ѕверот“ се можеби една од најубавите приказни за љубовта без оглед на разликите...
Француските полицајци го пронашле крадецот на продавница заглавен на излогот...
Што му преостанува на детето, освен да си игра и да им се радува на родителите...
Девојката намерно земала тесни фармерки...
Татковците за Свети Валентин биле ангажирани да играат балет заедно со своите ќерки...
Лошите диви мачки заслужуваат исто така...
Лавот освен ржење не можеме да го слушнеме ништо друго да прави...
„Веројатно ниту јас не сум свесна што измислив“...
Страница 9 од 109


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...