ВИЦ

- Кога беше во Лондон дали имаше тешкотии заради англискиот јазик?
- Јас не, тешкотии имаа Англичаните кои разговараа со мене.

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Хумор
Ова е моментот кога велосипедот си мисли дека е автомобил...
Ова е моментот кога воопшто не ви се работи...
Вака се чувствуваме сите кога ќе одиме на одмор после цела година чекање...
Кучето има перформанс каков што сите го правиме кога налетуваме на море...
На децата секогаш им треба мотивација...
На Русите не им треба автобус за да одат на работа...
Двајцата смешковци мислевме дека нема да се толку интересни...
Ова е fidget spinner направен со три Лада автомобили...
Човекот максимално го искористи моментот да трча гол на фудбалски терен...
Буцкото се соживува со песната shape of you...
Како што се врти вентилаторот, така се вртите и вие...
Дамата флертува со дечкото на големо, а тој започна само со една кикиритка...
Ако се уште не сте расонети, погледнете ја мачката, која прави глупости по дома...
Горилата Зола од зоолошката градина во Далас привлекла внимание со своето брејкденс играње...
Флертот е индивидуална работа и секој различно флертува...
Ова е радосниот момент кога знаете дека ви носат германско чоколадо и пари...
Страница 5 од 109


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...