ВИЦ

Влегува плавуша во земјоделска аптека и вели:
- Ве молам, дајте ми семе за пилиња.
- Колку пилиња имате?
- Немам ниту едно, ама сакам да посеам неколку.

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Хумор
Генерално сите избегаа, но имаше и еден таков што почна да трча по него...
Двајца партнери се надмудруваат еден со друг дека има лава на подот...
Не е важно што сме мешани видови, важно е што се согласуваме...
Видеото се вика „Зошто животот да не ми е толку едноставен“...
Луѓето знаат да се забавуваат, освен кога не знаат...
Годините се само цифра, а животот во годините се друга работа...
Мачката толку го почитува и сака својот сопственик, што без збор го слуша и не мрда ниту еден муск...
Снимката што се појави на интернет исплаши одреден број на корисници, поради фотомонтажата...
На видеото се гледа како сите животинки доаѓаат на поилото да ја згаснат жедта...
Не постојат зборови со кои би го опишале она што ќе го видите...
Видеото со Хрватката Кристима Кузмиќ е интересно, оти на хумористичен начин го претставува современ...
Децата ѕвонат на ѕвончето и бегаат...
Снимката како мажот се витка и се движи како пајак е објавено на Instagram...
Никогаш не би претпоставил дека жена му би можела да му намести вакво нешто...
Кутриот човек сигурно одамна не видел вакво нешто, па сега го фати занес...
Страница 7 од 109


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...