ВИЦ

Пијаница и автопат

Среде ноќ на автопат полиција застанува некој пијаница кој возел во спротивна насока. Полицаецот го прашува:
- "Кај си тргнал бе човеку жити бога!?"
- "Немам појма! Но како што гледам сум задоцнил, сите веќе се враќаат!"

ТОП ВИДЕО

Добивате екстра заоблен задник ако ги правите овие вежби во теретана, а видеото не е за оние со слабо срце...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Љубов & Секс
Сексот понекогаш може да биде вистински предизвик....
На една свадба младоженецот ја поканил и својата мајка на невестинската маса...
Pornhub слави 10 години постоење и затоа направиле луда реклама...
На автопатот во Москва е снимана страствена двојка за време на возење...
Девојката што добила очув го тестира затоа што се посомневала во него...
Адријана Лима споделила фотографија и моќен статус на својот Instagram профил...
Обично дамите се претставуваат како ранлива категорија...
Истражување се обидува да даде одговор какви мажи сакаат жените...
Мажите знаат да ги изневерат и жените што ги сакаат, а зошто, проверете одоздола...
Дали жените си ги сакаат своите големи гради, или не...?
Мажите и жените се два различни светови...
Млад човек од Англија снимал како една страствена двојка води секс на среде бел ден...
Не смее да има табу теми за сексот, особено ако има доверба и почит меѓу партнерите...
Вечното прашање е со колку партнери е правилно да сте биле, односно, до каде е границата...
Видот на кафе што го пие вашиот партнер, го открива неговиот карактер...
Овој интелигентен и продуховен човек убаво објаснува за тоа што е љубов...
Страница 1 од 205


24FUDBAL.com.mk

Шпанија | Италијанецот по се изгледа дека е решителен во намерата да не се...
СП 2018 | Репрезентацијата на Албанија е во потрага по нов селектор, а како...
Италија | Интересен видео детаљ ни пристигнува од Соединетите Американски Д...
Италија | Италијанскиот шампион ќе издвои 30 милиони евра за интернационале...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Тука имате мноштво девојки на располагање, кои не се двоумат за да се соблечат пред к...
Мачката Кристина Алберт ќе ве заведе со своето совршено тело...
Роза ќе го даде својот максимум за да бидете задоволни од нејзиниот перформанс во кре...