ВИЦ

Додека бил мажот на печалба му се родило дете кое имало 6 раце и 4 нозе..и жената решила да не му кажува за да не се нервира.
Се враќа мажот од печалба и одма влага у Вецето и се слуша нешто ТРААААССС!
жената:-Што направи бе мажу??
мажот:-Леле жено колкав Пајак сум убил.

ТОП ВИДЕО

Типот решил да флертува со сите жени со полициска униформа...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Љубов & Секс
На човекот почнале да му вријат хормоните...
Трејси Каслер (30) имала секс со ученик (14) во својата куќа во Флорида минатата година за Ноќта на...
Американската тинејџерка именувана как Џизел ја продала својата невиност за 2,5 милиони евра...
Сара Сејферт повторно привлече внимание со провокативно видео на талент шоуто...
Мажите често го надгледуваат најважниот дел од телото, кој со текот на годините старее исто со тело...
Кога ќе ја погледнете оваа слика изгледа како да вози гол маж...
Студентките може да заработат и 20.000 евра, преку наддавање...
Секогаш кога прекинуваме врска со некој што сме оделе долг период, тешко преболуваме...
Има некои работи кои се поважни за мажите...
Не е секој хороскопски знак создаден за брак, затоа е убаво да ги знаете особините на овие четири з...
Експертите велат дека одредени детали од љубовните врски или бракот сепак треба да останат меѓу пар...
Секој маж сака потврда за својата сексуална моќ и потврда за добрите потези во кревет...
YouTube каналот To Catch a Cheater се занимава со откривање на неверства во врските...
Мажите родени во хороскопскиот знак скорпија се најхаризматични и најфатални...
Научно истражување докажува какви мажи преферираат жените и која клучна особина пресудува во корист...
Има некои нешта за кои мажите најмногу лажат и се срамат од нив...
Страница 1 од 210


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Давид Бабунски постигна убав погодок за водство на Јокохама о...
Франција | Медиумите од Шпанија пишуваат за можноста ПСЖ да го ангажира Кр...
Македонија | Вардар – Пелистер дефинитивно под рефлектори, се најавува спек...
Франција | Медиумите од Франција пишуваат дека Нејмар по само три месеци с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Лијана Декер без проблем се соблекува пред камерата, само што овој пат нема многу екс...
Начинот на кој погледнува, се врти и воздивнува, нема да ве остави рамнодушни...
Esquire е престижен магазин и затоа мора да позираат исклучиво жешки девојки за него....