ВИЦ

Човек прави анкета на улица и среќава некоја госпоѓа:
- Госпоѓо, правиме анкета, ќе може ли едно прашање?
- Секако, душо, повели.
- Кажете ни, што мислите за сексот на телевизија?
- Уф, многу неудобно, многу неудобно!

ТОП ВИДЕО

Горан Миланов од Струмица се снимал на работното место во Швајцарија и преку шеги кажува за работата и животот таму...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 26 Мај 2017 19:10 Љубов & Секс
Кристина Хендрикс открива како се живее со големи гради
Дали жените си ги сакаат своите големи гради, или не...?Некои од популарните дами ги сакаат, а некои не можат едноставно да се навикнат, иако се цел живот со нив. Еве што вели актерката Кристина Хендрикс:

„Ако од мене можете да научите нешто, тогаш тоа е фактот дека се трудам да бидам благодарна со сето она што сум се родила, иако поради тоа ми е непријатно понекогаш. Тоа што имам големи гради ми го отежнуваше купувањето на облека, но научив да ги сакам“, изјавила Хендрикс за Daily Mail.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Ниту една девојка не реагираше на неговите допири...
Џесика Саутал (20) од Нотингем има сериозно здравствено пореметување, поради кое секс...
Млад страствен пар не можел да се воздржи на железничката станица во Лондон, па така ...
Не е реткост посетителите на националните паркови низ светот да гледаат како животнит...
Не е тајна дека жените и мажите имаат различни критериуми кога станува збор за физичк...
Мажите најчесто имаат страв од приоѓање на жените...


24FUDBAL.com.mk

Англија | На гостувањето кај Саутемптон, Жозе Мурињо беше исклучен во фини...
Македонија | Илија Несторовски одново е херојот на Палермо, Македонецот со...
Италија | Илија Несторовски и Палермо вечерва имаа специјална поддршка, пр...
Англија | Александре Лаказет беше херојот на „Топчиите“ на дуелот со ВБА, ...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Кејти преку црно-белата призма од леќата на професионалниот камерман успева да се про...
Кристета е згодна русокоса девојка, која дефинитивно знае како да позира, а згора на ...
Цревото за брзо пиење пиво ќе ви помогне многу, а Менди со своето секси тело ќе ви де...