ВИЦ

Плавуша во салон за мобилни телефони:
- Добар ден, би сакал да купам некој мобилен телефон.
- Модел?
- Ах, не, не сум, но фала на комплиментот.


ТОП ВИДЕО

Од овде почнува луксузната класа на автомобили - ви го претставуваме новото Audi A8, 2018 година...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 26 Мај 2017 19:10 Љубов & Секс
Кристина Хендрикс открива како се живее со големи гради
Дали жените си ги сакаат своите големи гради, или не...?Некои од популарните дами ги сакаат, а некои не можат едноставно да се навикнат, иако се цел живот со нив. Еве што вели актерката Кристина Хендрикс:

„Ако од мене можете да научите нешто, тогаш тоа е фактот дека се трудам да бидам благодарна со сето она што сум се родила, иако поради тоа ми е непријатно понекогаш. Тоа што имам големи гради ми го отежнуваше купувањето на облека, но научив да ги сакам“, изјавила Хендрикс за Daily Mail.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Професорката по книжевност Емили Лофинг (27) од Небраска, е уапсена затоа што водела ...
Митрополитот на Руската православна строверна црква Корнилија тврди дека мажите што ...
Амена Назам-Кан е мажена професорка од училиштето Тонг во англискиот град Бредфорд, ...
Ако почувствувате дека партнерот/партнерката се повлекува, тогаш треба да поставите н...
Поголемиот дел од мажите не се искрени кога станува збор за секс...
Луѓето со најдобар сексуален живот имаат главно 2 исти особини...


24FUDBAL.com.mk

Италија | Голманот на Милан, Џиџо Донарума вели дека сака да го имитира и д...
Англија | Манчестер јунајтед со 2-0 го победи Манчестер Сити во првиот меѓ...
Англија | Барселона понудила фантастични 80 милиони евра за Филипе Кутињо,...
Македонија | Соблекувалната на Шкендија ечеше по ремито со Хелсинки во Фин...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Манекенката Нера сака да ви демонстрира дека сите треба да си го сакаме телото, без р...
Венди го демонстрира своето секси тело на плажа...
Мрежата на Венди не би била секси сама по себе, доколку не би била навлечена на телот...