ВИЦ

Свадба

Мујо и Хасо разговараат за своите свадби, сватови и се останато и Мујо вика:
- "Мене ми е најубаво кога ќе ја пуштам снимката од свадбата да врти назад, си седнувам и си гледам..."
- "Зошто бе назад?"
- "Е па...музиката ги враќа парите, печеното прасе се составува а Фата се враќа дома кај мајка и."

ТОП ВИДЕО

Од овде почнува луксузната класа на автомобили - ви го претставуваме новото Audi A8, 2018 година...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Недела, 28 Мај 2017 19:38 Љубов & Секс
Зошто мажите ги изневеруваат жените што ги сакаат?
Мажите знаат да ги изневерат и жените што ги сакаат, а зошто, проверете одоздола...Мажите изневеруваат поради следните причини:

1. Незрели се;

2. Не се среќни во врската, но не сакаат да иницираат раскинување;

3. Мораат да го хранат егото;

4. Себични се;

5. Проблеми со нестабилност, односно сексуална зависност, која мажите треба да ја лекуваат со помош на стручни лица.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Професорката по книжевност Емили Лофинг (27) од Небраска, е уапсена затоа што водела ...
Митрополитот на Руската православна строверна црква Корнилија тврди дека мажите што ...
Амена Назам-Кан е мажена професорка од училиштето Тонг во англискиот град Бредфорд, ...
Ако почувствувате дека партнерот/партнерката се повлекува, тогаш треба да поставите н...
Поголемиот дел од мажите не се искрени кога станува збор за секс...
Луѓето со најдобар сексуален живот имаат главно 2 исти особини...


24FUDBAL.com.mk

Италија | Голманот на Милан, Џиџо Донарума вели дека сака да го имитира и д...
Англија | Манчестер јунајтед со 2-0 го победи Манчестер Сити во првиот меѓ...
Англија | Барселона понудила фантастични 80 милиони евра за Филипе Кутињо,...
Македонија | Соблекувалната на Шкендија ечеше по ремито со Хелсинки во Фин...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Манекенката Нера сака да ви демонстрира дека сите треба да си го сакаме телото, без р...
Венди го демонстрира своето секси тело на плажа...
Мрежата на Венди не би била секси сама по себе, доколку не би била навлечена на телот...