ВИЦ

Двајца полицајци прават муабет: Едниот вели си купив четка за во WC. -И? Епа мислам дека ми беше поарно со тоалетна хартија.

ТОП ВИДЕО

Добивате екстра заоблен задник ако ги правите овие вежби во теретана, а видеото не е за оние со слабо срце...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Недела, 28 Мај 2017 19:38 Љубов & Секс
Зошто мажите ги изневеруваат жените што ги сакаат?
Мажите знаат да ги изневерат и жените што ги сакаат, а зошто, проверете одоздола...Мажите изневеруваат поради следните причини:

1. Незрели се;

2. Не се среќни во врската, но не сакаат да иницираат раскинување;

3. Мораат да го хранат егото;

4. Себични се;

5. Проблеми со нестабилност, односно сексуална зависност, која мажите треба да ја лекуваат со помош на стручни лица.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Сексот понекогаш може да биде вистински предизвик....
На една свадба младоженецот ја поканил и својата мајка на невестинската маса...
Pornhub слави 10 години постоење и затоа направиле луда реклама...
На автопатот во Москва е снимана страствена двојка за време на возење...
Девојката што добила очув го тестира затоа што се посомневала во него...
Адријана Лима споделила фотографија и моќен статус на својот Instagram профил...


24FUDBAL.com.mk

Шпанија | Италијанецот по се изгледа дека е решителен во намерата да не се...
СП 2018 | Репрезентацијата на Албанија е во потрага по нов селектор, а како...
Италија | Интересен видео детаљ ни пристигнува од Соединетите Американски Д...
Италија | Италијанскиот шампион ќе издвои 30 милиони евра за интернационале...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Тука имате мноштво девојки на располагање, кои не се двоумат за да се соблечат пред к...
Мачката Кристина Алберт ќе ве заведе со своето совршено тело...
Роза ќе го даде својот максимум за да бидете задоволни од нејзиниот перформанс во кре...