ВИЦ

Плавуша спрема ручек

Плавуша прв пат спрема ручек. Кога пробал неколку залаци мажот ја прашува:
- "Драга, со што полнеше крапот!?"
- "Како мислиш со што го полнев, па крапот не беше празен!"

ТОП ВИДЕО

Добивате екстра заоблен задник ако ги правите овие вежби во теретана, а видеото не е за оние со слабо срце...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Понеделник, 29 Мај 2017 10:18 Љубов & Секс
На кои мажи жените не можат да им одолеат?
Истражување се обидува да даде одговор какви мажи сакаат жените...Дамите сакаат црнокоси и смеѓи мажи, затоа што се смета дека тие имаат богат социјален живот и месечно одат на 10 состаноци вкупно, за разлика од русокосите мажи, кои одат на 2 состанока месечно.

Идеалниот партнер изгледа вака: темна коса, кафеави очи и просечно тело, висок е 182см, не пуши, нема деца и заработува над 200 илјади долари годишно. Такви се на пример Џон Хем, Патрик Демпси, Марк Руфала и Жерар Батлер.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Сексот понекогаш може да биде вистински предизвик....
На една свадба младоженецот ја поканил и својата мајка на невестинската маса...
Pornhub слави 10 години постоење и затоа направиле луда реклама...
На автопатот во Москва е снимана страствена двојка за време на возење...
Девојката што добила очув го тестира затоа што се посомневала во него...
Адријана Лима споделила фотографија и моќен статус на својот Instagram профил...


24FUDBAL.com.mk

Шпанија | Италијанецот по се изгледа дека е решителен во намерата да не се...
СП 2018 | Репрезентацијата на Албанија е во потрага по нов селектор, а како...
Италија | Интересен видео детаљ ни пристигнува од Соединетите Американски Д...
Италија | Италијанскиот шампион ќе издвои 30 милиони евра за интернационале...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Тука имате мноштво девојки на располагање, кои не се двоумат за да се соблечат пред к...
Мачката Кристина Алберт ќе ве заведе со своето совршено тело...
Роза ќе го даде својот максимум за да бидете задоволни од нејзиниот перформанс во кре...