ВИЦ

Блажо имал голем проблем и отишол кај докторот и почнал да му се жали:
- Докторе, многу ме чеша газот!
- Го миeш ли?
- Го мијам, ама по 1 месец пак почнува да ме чешa и ми поцрвенува, да не не треба да го мијам?!

ТОП ВИДЕО

Добивате екстра заоблен задник ако ги правите овие вежби во теретана, а видеото не е за оние со слабо срце...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Четврток, 01 Јуни 2017 09:38 Љубов & Секс
Како девојката ги откачува уличните манијаци!

Обично дамите се претставуваат како ранлива категорија...Затоа девојката ги издигнува стандардите на девојките, која е вистински мадафака по улиците кога мажите и префрлуваат.

Секоја чест за девојката, која не се плаши од нив и која им дава одлична реплика, погледнете го видеото:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Сексот понекогаш може да биде вистински предизвик....
На една свадба младоженецот ја поканил и својата мајка на невестинската маса...
Pornhub слави 10 години постоење и затоа направиле луда реклама...
На автопатот во Москва е снимана страствена двојка за време на возење...
Девојката што добила очув го тестира затоа што се посомневала во него...
Адријана Лима споделила фотографија и моќен статус на својот Instagram профил...


24FUDBAL.com.mk

Шпанија | Италијанецот по се изгледа дека е решителен во намерата да не се...
СП 2018 | Репрезентацијата на Албанија е во потрага по нов селектор, а како...
Италија | Интересен видео детаљ ни пристигнува од Соединетите Американски Д...
Италија | Италијанскиот шампион ќе издвои 30 милиони евра за интернационале...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Тука имате мноштво девојки на располагање, кои не се двоумат за да се соблечат пред к...
Мачката Кристина Алберт ќе ве заведе со своето совршено тело...
Роза ќе го даде својот максимум за да бидете задоволни од нејзиниот перформанс во кре...