ВИЦ

Застанал полицаец човек кој поминал на црвено:
- Па добро бе човек не ли гледаш дека поминуваш на црвено?
- Извинете, ама јас сум далтонист.
- Па што ако си странец, има да почитуваш сообраќајни знаци.


ТОП ВИДЕО

Горан Миланов од Струмица се снимал на работното место во Швајцарија и преку шеги кажува за работата и животот таму...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Вторник, 06 Јуни 2017 10:53 Љубов & Секс
Див секс во џип во движење

На автопатот во Москва е снимана страствена двојка за време на возење...Сцената е фатена од друг автомобил, па така се проширила лесно на руските медиуми, а ја пренеле и британските медиуми. Двојката во џипот Hyundai наводно се возела околу 70 километри на час, а на видеото се гледа она што го направиле.

Сите велат со смеење, дека девојката не била врзана:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Ниту една девојка не реагираше на неговите допири...
Џесика Саутал (20) од Нотингем има сериозно здравствено пореметување, поради кое секс...
Млад страствен пар не можел да се воздржи на железничката станица во Лондон, па така ...
Не е реткост посетителите на националните паркови низ светот да гледаат како животнит...
Не е тајна дека жените и мажите имаат различни критериуми кога станува збор за физичк...
Мажите најчесто имаат страв од приоѓање на жените...


24FUDBAL.com.mk

Англија | На гостувањето кај Саутемптон, Жозе Мурињо беше исклучен во фини...
Македонија | Илија Несторовски одново е херојот на Палермо, Македонецот со...
Италија | Илија Несторовски и Палермо вечерва имаа специјална поддршка, пр...
Англија | Александре Лаказет беше херојот на „Топчиите“ на дуелот со ВБА, ...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Кејти преку црно-белата призма од леќата на професионалниот камерман успева да се про...
Кристета е згодна русокоса девојка, која дефинитивно знае како да позира, а згора на ...
Цревото за брзо пиење пиво ќе ви помогне многу, а Менди со своето секси тело ќе ви де...