ВИЦ

Се возеле двајца полицајци во кола и гледаат еден полицаец како седнал во кајче на сред ливада и весла... Едниот цајкан му вика на другиот:
- Е поради вакви како овој не прават нас цајканите глупи.
И другиов вика:
- Да бе, да знаев да пливам ќе му отидев и ќе го задавев.

ТОП ВИДЕО

Типот решил да флертува со сите жени со полициска униформа...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Вторник, 06 Јуни 2017 10:53 Љубов & Секс
Див секс во џип во движење

На автопатот во Москва е снимана страствена двојка за време на возење...Сцената е фатена од друг автомобил, па така се проширила лесно на руските медиуми, а ја пренеле и британските медиуми. Двојката во џипот Hyundai наводно се возела околу 70 километри на час, а на видеото се гледа она што го направиле.

Сите велат со смеење, дека девојката не била врзана:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

На човекот почнале да му вријат хормоните...
Трејси Каслер (30) имала секс со ученик (14) во својата куќа во Флорида минатата годи...
Американската тинејџерка именувана как Џизел ја продала својата невиност за 2,5 милио...
Сара Сејферт повторно привлече внимание со провокативно видео на талент шоуто...
Мажите често го надгледуваат најважниот дел од телото, кој со текот на годините старе...
Кога ќе ја погледнете оваа слика изгледа како да вози гол маж...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Давид Бабунски постигна убав погодок за водство на Јокохама о...
Франција | Медиумите од Шпанија пишуваат за можноста ПСЖ да го ангажира Кр...
Македонија | Вардар – Пелистер дефинитивно под рефлектори, се најавува спек...
Франција | Медиумите од Франција пишуваат дека Нејмар по само три месеци с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Лијана Декер без проблем се соблекува пред камерата, само што овој пат нема многу екс...
Начинот на кој погледнува, се врти и воздивнува, нема да ве остави рамнодушни...
Esquire е престижен магазин и затоа мора да позираат исклучиво жешки девојки за него....