ВИЦ

Teхнологија

Дошол германец кај Мујо и му се фали:
- "Ја гледаш ли ти нашата германска технологија! Дај ми железо а јас од него ќе ти направам брод!"
Мујо се замислил малку, па му одогвара:
- "А ја гледаш ли ти нашата македонска технологија! Дај ми жена а јас веднаш ќе ти направам екипаж!"

ТОП ВИДЕО

Од овде почнува луксузната класа на автомобили - ви го претставуваме новото Audi A8, 2018 година...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Четврток, 08 Јуни 2017 10:26 Љубов & Секс
Поучна свадбена приказна за синови и мајки
На една свадба младоженецот ја поканил и својата мајка на невестинската маса...Сопругата се противела на оваа идеја, по што му заповедала: „Веднаш исфрли ја од тука“.

Сопругот не одговорил ништо, но таа инсистирала старицата да си замине. Младоженецот тогаш го земал микрофонот: „Кој сака да ја купи мојата мајка? Ја продавам затоа што мојата сопруга не ја
сака!“.

Сите гледале чудно и никој ништо не кажал. За неколку секунди синот ја земал мајката во раце и рекол: „Јас те сакам ако другите не те сакаат“. Така си заминал дома со својата мајка, оставајќи ја невестата самa со гостите.

После неколку дена тропнал некој на врата дома, се појавил најбогатиот човек од тоа место и му рекол:
„Слушнав што се случило на твојата свадба и сакам поради тоа да ти ја дадам мојата ќерка да ти биде жена, зошто ако ти се грижиш така
за својата мајка, сигурно ќе ја чуваш и пазиш мојата ќерка“.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Професорката по книжевност Емили Лофинг (27) од Небраска, е уапсена затоа што водела ...
Митрополитот на Руската православна строверна црква Корнилија тврди дека мажите што ...
Амена Назам-Кан е мажена професорка од училиштето Тонг во англискиот град Бредфорд, ...
Ако почувствувате дека партнерот/партнерката се повлекува, тогаш треба да поставите н...
Поголемиот дел од мажите не се искрени кога станува збор за секс...
Луѓето со најдобар сексуален живот имаат главно 2 исти особини...


24FUDBAL.com.mk

Италија | Голманот на Милан, Џиџо Донарума вели дека сака да го имитира и д...
Англија | Манчестер јунајтед со 2-0 го победи Манчестер Сити во првиот меѓ...
Англија | Барселона понудила фантастични 80 милиони евра за Филипе Кутињо,...
Македонија | Соблекувалната на Шкендија ечеше по ремито со Хелсинки во Фин...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Манекенката Нера сака да ви демонстрира дека сите треба да си го сакаме телото, без р...
Венди го демонстрира своето секси тело на плажа...
Мрежата на Венди не би била секси сама по себе, доколку не би била навлечена на телот...