ВИЦ

Сонувал Киро Глигоров сон, и оп Тито на сонот. Како е Кирче го прашал, како живеете.
А овој никако, каква сиромаштија, беда.
Тито: Па што не земете кредите како мене, јас кредит од ваму од таму и решен проблем
Киро: Е да бе, а кој ќе ги враќа после
Тито: Додека да се вратат ти ќе дојдеш кај мене бе Кирче.

ТОП ВИДЕО

Добивате екстра заоблен задник ако ги правите овие вежби во теретана, а видеото не е за оние со слабо срце...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Недела, 11 Јуни 2017 13:49 Љубов & Секс
3 сексуални грешки кај мажите што ги одбиваат жените
Сексот понекогаш може да биде вистински предизвик....Мажите имаат потреба да се докажат во кревет, затоа и прават многу грешки. Од овие причини би можеле многу лесно дамите да ги оддалечите од себе:

1. Ги имитираат глумците од порно филмовите, што значи дека веќе не е вистинско и реално она што го прават;

2. Ја оставаат жената сама да ја заврши работата, а сексот е всушност акција во која двострано мора да се заврши работата и двајцата мора да учествуваат речиси подеднакво;

3. Сакаат покомплицирани пози, а се уште не се доволно добри ниту во класичните пози.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Сексот понекогаш може да биде вистински предизвик....
На една свадба младоженецот ја поканил и својата мајка на невестинската маса...
Pornhub слави 10 години постоење и затоа направиле луда реклама...
На автопатот во Москва е снимана страствена двојка за време на возење...
Девојката што добила очув го тестира затоа што се посомневала во него...
Адријана Лима споделила фотографија и моќен статус на својот Instagram профил...


24FUDBAL.com.mk

Шпанија | Италијанецот по се изгледа дека е решителен во намерата да не се...
СП 2018 | Репрезентацијата на Албанија е во потрага по нов селектор, а како...
Италија | Интересен видео детаљ ни пристигнува од Соединетите Американски Д...
Италија | Италијанскиот шампион ќе издвои 30 милиони евра за интернационале...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Тука имате мноштво девојки на располагање, кои не се двоумат за да се соблечат пред к...
Мачката Кристина Алберт ќе ве заведе со своето совршено тело...
Роза ќе го даде својот максимум за да бидете задоволни од нејзиниот перформанс во кре...