Недела, 11 Јуни 2017 13:49 Љубов & Секс
3 сексуални грешки кај мажите што ги одбиваат жените
Сексот понекогаш може да биде вистински предизвик....Мажите имаат потреба да се докажат во кревет, затоа и прават многу грешки. Од овие причини би можеле многу лесно дамите да ги оддалечите од себе:

1. Ги имитираат глумците од порно филмовите, што значи дека веќе не е вистинско и реално она што го прават;

2. Ја оставаат жената сама да ја заврши работата, а сексот е всушност акција во која двострано мора да се заврши работата и двајцата мора да учествуваат речиси подеднакво;

3. Сакаат покомплицирани пози, а се уште не се доволно добри ниту во класичните пози.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Професорката по книжевност Емили Лофинг (27) од Небраска, е уапсена затоа што водела ...
Митрополитот на Руската православна строверна црква Корнилија тврди дека мажите што ...
Амена Назам-Кан е мажена професорка од училиштето Тонг во англискиот град Бредфорд, ...
Ако почувствувате дека партнерот/партнерката се повлекува, тогаш треба да поставите н...
Поголемиот дел од мажите не се искрени кога станува збор за секс...
Луѓето со најдобар сексуален живот имаат главно 2 исти особини...


24FUDBAL.com.mk

Италија | Голманот на Милан, Џиџо Донарума вели дека сака да го имитира и д...
Англија | Манчестер јунајтед со 2-0 го победи Манчестер Сити во првиот меѓ...
Англија | Барселона понудила фантастични 80 милиони евра за Филипе Кутињо,...
Македонија | Соблекувалната на Шкендија ечеше по ремито со Хелсинки во Фин...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Манекенката Нера сака да ви демонстрира дека сите треба да си го сакаме телото, без р...
Венди го демонстрира своето секси тело на плажа...
Мрежата на Венди не би била секси сама по себе, доколку не би била навлечена на телот...