ВИЦ

Храна во менза

Се сретнале Мујо и Хасо, и Мујо го прашува:
- "Еј пријателе, велат си се оженил?"
- "Да се оженив!"
- "Што така?"
- "Па не ми се допаѓаше храната во мензите."
- "И како е сега?"
- "Е сега ми се допаѓа."

ТОП ВИДЕО

Најубавите и најсмешни видео клипови се само со децата...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Вторник, 01 Август 2017 09:24 Љубов & Секс
Од што стравуваат мажите во врска
Мажите повеќе се плашат во врска од некои работи, во споредба со дамите...Со напредокот на врската, нормално е дека ќе мроа да се запознае со нејзините родители, со цел да ја издигне врската на повисоко ниво. Тоа за мажите е предизвик што мора да го совладаат, во смисла да ги запознаат родителите, од што се срамат. Поточно, се плашат од нивните прашања, каде се гледаат за 5 години во заедничката иднина со партнерката, што е комплицирано прашање за нив, оти никогаш и не размислувале.

Темпирана бомба е и прашањето каква е нивната финансиска состојба, затоа што мажите имаат его и мислат дека никогаш немаат доволно пари. Верувајте, парите не се најважни, туку вашиот карактер, филозофијата и комуникацијата со луѓето.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Љубовта е комплицирана и не е секогаш едноставно да се донесе одлука за прекинување н...
Заедничкиот живот подразбира и компромиси, но постојат и некои работи околу кои паров...
Малото девојче трча по машкото, решена е да го има...
Многу фактори би можеле да влијаат каков љубовник би бил мажот и дали интимниот однос...
Воспитачката од градинка била принудена да ја напушти својата работа поради фотографи...
Младенците за време на венчавката се фотографирале во секси издание...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Вардар против Реал Сосиедад во битка по први бодови во дебитан...
Англија | Жозе Мурињо често знае да прокоментира за некој иако не е пред д...
Македонија | Се чини дека притисокот врз капитенот на второлигашот е голем...
Македонија | Македонскиот првак може да продолжи една лоша низа на шпанскио...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Ова не е ништо особено, освен една секси неодолива снимка со плескање по задникот...
Девојката што „медитира“ во зеленилото изгледа како свежо набрано цвеќе, спремно за н...
Сара Сејферт е неодолива, односно нејзиниот тверк е неодолив, која дефинитивно знае к...