ВИЦ

Дошол Мујо во Амстердам и гледа проститутка во излогот. Мујо се изненадил, приоѓа, тропа на стаклото: - "Колку чини?" - "50 евра" -  му одговара проститутката. - "Па и не е скапо, а дупло е или не стаклово?"

ТОП ВИДЕО

Музиката не познава граници и најбрзо ги надминува сите јазични ограничувања и секакви други...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Вторник, 01 Август 2017 10:40 Љубов & Секс
Зошто овој маж апстинирал од мастурбирање 700 денови
Мажот не мастурбирал 700 денови и вели дека апстиненцијата му дала супермоќи...Овој маж е само еден од 200.000 луѓе, кои се приклучиле на мрежата "NoFap", чии членови одбиваат самозадоволување. Тие се воздржуваат од гледање на порнографија и мастурбирање во одреден временски период.

Некои ова го гледаат како тест за самоконтрола, а други како обид за лекување на зависноста од порнографија. Човекот вели на Reddit дека станал помирен кога се откажал од мастурбација, и почнал појасно да размислува. Имал исто така и повеќе енергија и самодоверба.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Многу луѓе знаат да се бунтуваат против разменувањето на нежности, а често и самите п...
Познатиот британски музичар сер Боб Гелдоф (65) е познат по неговите хуманитарни кон...
Нашето општество уште не прифаќа врски меѓу постари жени и помлади мажи...
Острог е манастирот за кого велат дека одите таму со грижи, но излегувате полни со по...
Неодамна започнаа полемики на социјалните мрежи за тоа дали треба спасувачите на пла...
Прилично храбриот маж одлучил да ги обрне нештата наопаку...


24FUDBAL.com.mk

Шпанија | Медиумите од Шпанија пренесуваат дека Барселона по двата неуспеш...
Македонија | Вечерва фудбалерите на Шкендија ќе истрчаат на „Сан Сиро“ на ...
Шпанија | „Светците“ се огласија на социјалните мрежи доцна во ноќта и го и...
Македонија | Вечерва со почеток од 20 часот Вардар го започнува двобојот с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Јулија снимала видео во црно бела боја за да не потсети дека треба малку да обрнеме ...
Керолајн го оптегнува и го разголува своето секси тело на житните полиња...
Дизајнерот Адам Сакс одбрал супер секси девојка и почнал да ги дизајнира нејзините би...