ВИЦ

Проблем

Отишол Перица на училиште. Наставничката на табла напишала математичка задача и прашува:
- "Може ли некој да го реши овој проблем?"
- "Можам јас!" - викнал Перица.
Излегува тој на табла, го зема сунѓерот, ја брише задачата и вика:
- "Проблемот е решен!"

ТОП ВИДЕО

Музиката не познава граници и најбрзо ги надминува сите јазични ограничувања и секакви други...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Вторник, 01 Август 2017 11:22 Љубов & Секс
Како телото ви кажува дека некој е љубовта на вашиот живот
Вистина е дека постојат некои луѓе што повеќе ни одговараат од други, а телото тоа го препознава...Во ситуација кога имате чувство дека меѓу вас и некоја друга личност има хемија, вистината е помалку секси - тоа значи дека таа е дел од нашиот генетски код.

Леукоцитниот антиген комплекс му помага на имунитетот да направи разлика меѓу сопствените клетки и оние непосакуваните вируси и бактерии. Тие може да бидат многу вредни кога станува збор за привлечност помеѓу луѓето.

Научниците откриле привлечност кај 254 парови и откриле дека тие што имаат потполно различен антиген комплекс, имаат поголема меѓусебна сексуална привлечност и желба за размножување.

Тоа значи дека гените се одговорни за тоа колку навистина сакате да бидете со партнерот и да имате секс со него.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Многу луѓе знаат да се бунтуваат против разменувањето на нежности, а често и самите п...
Познатиот британски музичар сер Боб Гелдоф (65) е познат по неговите хуманитарни кон...
Нашето општество уште не прифаќа врски меѓу постари жени и помлади мажи...
Острог е манастирот за кого велат дека одите таму со грижи, но излегувате полни со по...
Неодамна започнаа полемики на социјалните мрежи за тоа дали треба спасувачите на пла...
Прилично храбриот маж одлучил да ги обрне нештата наопаку...


24FUDBAL.com.mk

Шпанија | Медиумите од Шпанија пренесуваат дека Барселона по двата неуспеш...
Македонија | Вечерва фудбалерите на Шкендија ќе истрчаат на „Сан Сиро“ на ...
Шпанија | „Светците“ се огласија на социјалните мрежи доцна во ноќта и го и...
Македонија | Вечерва со почеток од 20 часот Вардар го започнува двобојот с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Јулија снимала видео во црно бела боја за да не потсети дека треба малку да обрнеме ...
Керолајн го оптегнува и го разголува своето секси тело на житните полиња...
Дизајнерот Адам Сакс одбрал супер секси девојка и почнал да ги дизајнира нејзините би...