ВИЦ

Наставничката го кара малиот Трпе:
- Трпе, знаеш ли дека Абрахам Линколн на твои години беше одличен ученик?

На тоа Трпе жестоко враќа:
- А вие наставничке, знаете ли дека Абрахам Линколн на ваши години беше претседател на Америка?

ТОП ВИДЕО

Атеистите немаат одговор кога ги прашуваат на кој начин се случила експлозијата во светот, па се создало сонцето, човечкиот организам и се друго...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Сабота, 05 Август 2017 21:34 Љубов & Секс
Полугола точи гориво на бензинска пумпа
Дамата е фотографирана на бензинска пумпа во Малибу...Дефинитивно не се гледаат вакви сцени со пумпање на гориво секој ден.

Домаќинката со краток фустан и задникот однадвор сакала да го наполни резервоарот без помош од работникот на бензинската пумпа.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Сите мали кучиња се слатки и неодоливи...
Аманда Серни му помогнала на момчето од YouTube каналот JoshPalerLin...
На човекот почнале да му вријат хормоните...
Трејси Каслер (30) имала секс со ученик (14) во својата куќа во Флорида минатата годи...
Американската тинејџерка именувана как Џизел ја продала својата невиност за 2,5 милио...
Сара Сејферт повторно привлече внимание со провокативно видео на талент шоуто...


24FUDBAL.com.mk

Останато | Фудбалерот на Зенит, Денис Тетентјев бил брутално претепан на п...
Англија | Фудбалерот на Саутемптон се огласи на социјалните мрежи за да „р...
Шпанија | Како да му беше малку скандалот од Местаља, судијата Иглесиас Ви...
Англија | Овој викенд во Премиерлигата на програмата е дуелот помеѓу двајц...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Тверкувањето не е лесна работа, а овие дами го можат тоа профи...
Градите се голема слабост на мажите и не можат да си помогнат...
Швајцарската влада отворено дава поддршка за телото и фестивалот на слободата...