ВИЦ

Разговараат две циганчиња. Едното:
- Проживеј што ќе проживееш до 12 години.
- После жена деца, нервози... :D


ТОП ВИДЕО

Музиката не познава граници и најбрзо ги надминува сите јазични ограничувања и секакви други...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Четврток, 10 Август 2017 19:50 Љубов & Секс
Како да не ја занемарите брачната љубов
Одржувањето на здравите врски не се лесна работа, секогаш треба да се има трпение и волја...Овие се „правилата“ до кои сите успешни партнери се придржуваат. Секогаш треба да се фокусирате еден на друг, без оглед на тоа колку обврски имате, дали имате деца, исто како што и пријателите може да почекаат. Искрите мора да ги зачувате и секогаш да ги имате.

Убаво е да сонувате и да имате симпатии кај други лица, но мора да го зачувате она што сте го изградиле и почитувајте го.

Патувајте редовно и не занемарувајте ја улогата на долната облека. Патувањето ве рехабилитира, а долната облека ве мотивира сексуално. За патувањето не мора секогаш пари да имате не сфаќајте го тоа така. Може да одите и во природа и да спиете во шатор.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Многу луѓе знаат да се бунтуваат против разменувањето на нежности, а често и самите п...
Познатиот британски музичар сер Боб Гелдоф (65) е познат по неговите хуманитарни кон...
Нашето општество уште не прифаќа врски меѓу постари жени и помлади мажи...
Острог е манастирот за кого велат дека одите таму со грижи, но излегувате полни со по...
Неодамна започнаа полемики на социјалните мрежи за тоа дали треба спасувачите на пла...
Прилично храбриот маж одлучил да ги обрне нештата наопаку...


24FUDBAL.com.mk

Шпанија | Медиумите од Шпанија пренесуваат дека Барселона по двата неуспеш...
Македонија | Вечерва фудбалерите на Шкендија ќе истрчаат на „Сан Сиро“ на ...
Шпанија | „Светците“ се огласија на социјалните мрежи доцна во ноќта и го и...
Македонија | Вечерва со почеток од 20 часот Вардар го започнува двобојот с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Јулија снимала видео во црно бела боја за да не потсети дека треба малку да обрнеме ...
Керолајн го оптегнува и го разголува своето секси тело на житните полиња...
Дизајнерот Адам Сакс одбрал супер секси девојка и почнал да ги дизајнира нејзините би...