ВИЦ

Плавуша купува пица, а продавачот ја прашува:
- Да ја исечам на 4 или на 6 парчиња?
- На четири, шест не можам да изедам.

ТОП ВИДЕО

Децата секогаш препознаваат други деца, без разлика дали се работи за животни или луѓе...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 11 Август 2017 09:43 Љубов & Секс
Професорка во лезбо акција
Професорката по глума Сара Бартон (36) признала дека е во сексуална врска со ученичка во Есекс школата...Професорката после работните обврски била фатена како има секс со ученичката во својот автомобил. Таа работела од 2007 до 2016 година во училиштето, која била шеф на одделот за глума и танц.

После откриениот случај веднаш поднела оставка. Колеџот каде што Бартон работи има став неприфатлив за случајот.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Љубовта е комплицирана и не е секогаш едноставно да се донесе одлука за прекинување н...
Заедничкиот живот подразбира и компромиси, но постојат и некои работи околу кои паров...
Малото девојче трча по машкото, решена е да го има...
Многу фактори би можеле да влијаат каков љубовник би бил мажот и дали интимниот однос...
Воспитачката од градинка била принудена да ја напушти својата работа поради фотографи...
Младенците за време на венчавката се фотографирале во секси издание...


24FUDBAL.com.mk

Шпанија | Герет Бејл беше топ тема на денешната прес конференција на Зинед...
Македонија | Македонскиот фудбалер им го направи преубав денот на млади деч...
Македонија | Македонскиот шампион овозможува патување на навивачите со клуб...
Англија | Жозе Мурињо знаеше какви прашања ќе го чекаат на пресот пред дуе...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Девојката што „медитира“ во зеленилото изгледа како свежо набрано цвеќе, спремно за н...
Сара Сејферт е неодолива, односно нејзиниот тверк е неодолив, која дефинитивно знае к...
Овие филмски сцени се навистина вредни за паметење...