ВИЦ

Вчера гледав со двоглед како се соблекува младата сосетка.
Сабајлево,рано,некој ми звони на вратата. Отворам, гледам-
таа:
- Виде ли вчера каде си ги ставив хулахопките?


ТОП ВИДЕО

Најубавите и најсмешни видео клипови се само со децата...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Вторник, 29 Август 2017 11:04 Љубов & Секс
Можно ли е да има геј секс меѓу два лава

Не е реткост посетителите на националните паркови низ светот да гледаат како животните се парат...Имало многу случаи и кога различни животински видови се парат, но тоа што не е видено досега, е сцената со истополен секс. Оваа појава била досега два пати забележана.

Првото видео се појавило минатата година, на кое се гледа како два мажјака лавови наводно имаат секс. Погледнете на видеото одоздола:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Љубовта е комплицирана и не е секогаш едноставно да се донесе одлука за прекинување н...
Заедничкиот живот подразбира и компромиси, но постојат и некои работи околу кои паров...
Малото девојче трча по машкото, решена е да го има...
Многу фактори би можеле да влијаат каков љубовник би бил мажот и дали интимниот однос...
Воспитачката од градинка била принудена да ја напушти својата работа поради фотографи...
Младенците за време на венчавката се фотографирале во секси издание...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Вардар против Реал Сосиедад во битка по први бодови во дебитан...
Англија | Жозе Мурињо често знае да прокоментира за некој иако не е пред д...
Македонија | Се чини дека притисокот врз капитенот на второлигашот е голем...
Македонија | Македонскиот првак може да продолжи една лоша низа на шпанскио...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Ова не е ништо особено, освен една секси неодолива снимка со плескање по задникот...
Девојката што „медитира“ во зеленилото изгледа како свежо набрано цвеќе, спремно за н...
Сара Сејферт е неодолива, односно нејзиниот тверк е неодолив, која дефинитивно знае к...