ВИЦ

Тројца мажи на пуст остров! За што разговараат?
- За пиво, фудбал и жени.
Три жени на пуст остров! За што разговараат?
- Двете се одвоиле и ја оговараат онаа третата!

ТОП ВИДЕО

Најубавите и најсмешни видео клипови се само со децата...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Среда, 30 Август 2017 07:56 Љубов & Секс
Не можеле да се воздржат додека го чекаат возот...
Млад страствен пар не можел да се воздржи на железничката станица во Лондон, па така почнале со сексуални односи...Љубовџиите не можеле да се воздржат и се препуштиле на страстите на станица во британската метропола. Видеото е објавено на Twitter, а снимано тајно од некој патник.

Двајцата на крај се облекоа како ништо да не се случило и си влегоа во возот. Полицијата е во потрага по овие двајца и го истражува случајот. Видеото може да го погледнете на овој линк.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Љубовта е комплицирана и не е секогаш едноставно да се донесе одлука за прекинување н...
Заедничкиот живот подразбира и компромиси, но постојат и некои работи околу кои паров...
Малото девојче трча по машкото, решена е да го има...
Многу фактори би можеле да влијаат каков љубовник би бил мажот и дали интимниот однос...
Воспитачката од градинка била принудена да ја напушти својата работа поради фотографи...
Младенците за време на венчавката се фотографирале во секси издание...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Вардар против Реал Сосиедад во битка по први бодови во дебитан...
Англија | Жозе Мурињо често знае да прокоментира за некој иако не е пред д...
Македонија | Се чини дека притисокот врз капитенот на второлигашот е голем...
Македонија | Македонскиот првак може да продолжи една лоша низа на шпанскио...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Ова не е ништо особено, освен една секси неодолива снимка со плескање по задникот...
Девојката што „медитира“ во зеленилото изгледа како свежо набрано цвеќе, спремно за н...
Сара Сејферт е неодолива, односно нејзиниот тверк е неодолив, која дефинитивно знае к...