ВИЦ

Отишол Трпе на доктор, но неможел да на најде неговата здраствена легитимација па отишол со здраствената легитимација на комшијата Цветко. Кога отишол во болница, дошол на ред и докторката го прашала.
- Цветко, што ти е на тебе?
А Трпе одговорил:
- Комшија.

ТОП ВИДЕО

Убаци втора и пуштај кумплунг мајсторе...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 06 Октомври 2017 19:57 Љубов & Секс
Нетрпеливи за орален секс за време на свадбата
Младенците за време на венчавката се фотографирале во секси издание...Поточно, двајцата не можеле да издржат без орален секс, па мајката на невестата им предложила на ќерката и зетот да се сликаат во шумата и да симулираат поза со орален секс.

Младоженецот стои со спуштени панталони, додека неговата невеста со венчаницата е клекната пред неговиот полов орган. Што мислите за ова? Дали и вие би направиле вакво нешто?

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Љубовните односи често знаат да се замрсат...
Дали некогаш сте доживеале партнерот за време на секс да ви каже нешто непријатно...
Традицијата вели дека на првиот состанок мажот ја плаќа сметката...
Сексот може да биде многу подобар ако користите афродизијаци...
Дејт страницата Saucy Dates направила истражување во врска со желбите на мажите и жен...
Истражувањата докажуваат како може да ги возбудите жените за подобар секс....


24FUDBAL.com.mk

Лига Европа | Комплетирана е шеснаесфиналната фаза во Лига Европа и познати...
Англија | Фудбалерот на Манчестер јунајтед, Андер Ерера заедно со уште 36 ...
Лига Европа | Немирите пред почетокот на дуелот помеѓу Атлетик Билбао и Сп...
Англија | Според англискиот весник „Сан“, Жозе Мурињо и Пол Погба имале жес...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Розевите жешки бикини во фокусот на вниманието...
Секси самба перформанс во оригинал форма...
Дајана прави сонцето да биде посветло...