Недела, 05 Ноември 2017 12:51 Љубов & Секс
Што жените посакуваат од мажите?
Секој маж сака потврда за својата сексуална моќ и потврда за добрите потези во кревет...Ако сакате да ја задоволите вашата партнерка, би сакале да ви дадеме идеи за да и помогнете да го достигне најголемото возбудување.

Многу жени сакаат мажот да ги заграпчи и да ги подигне, па да ги залепи за ѕидот. Преземањето на контрола со страствени бакнежи покажуваат дека таа е неодолива. Самата помисла на такво сценарио со грубост би можела да биде возбудлива.

Некои дами сакаат мажите да ги врзуваат и да бидат субмисивни. Малото импровизирано врзување со свилен шал е одлично сценарио за да се возбуди жената, а потоа полека да ја соблечете.

Сексот во јавност е одличен афродизијак, кој може лесно да се изведе без да ве види јавноста. Што велите?

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

На човекот почнале да му вријат хормоните...
Трејси Каслер (30) имала секс со ученик (14) во својата куќа во Флорида минатата годи...
Американската тинејџерка именувана как Џизел ја продала својата невиност за 2,5 милио...
Сара Сејферт повторно привлече внимание со провокативно видео на талент шоуто...
Мажите често го надгледуваат најважниот дел од телото, кој со текот на годините старе...
Кога ќе ја погледнете оваа слика изгледа како да вози гол маж...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Давид Бабунски постигна убав погодок за водство на Јокохама о...
Франција | Медиумите од Шпанија пишуваат за можноста ПСЖ да го ангажира Кр...
Македонија | Вардар – Пелистер дефинитивно под рефлектори, се најавува спек...
Франција | Медиумите од Франција пишуваат дека Нејмар по само три месеци с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Лијана Декер без проблем се соблекува пред камерата, само што овој пат нема многу екс...
Начинот на кој погледнува, се врти и воздивнува, нема да ве остави рамнодушни...
Esquire е престижен магазин и затоа мора да позираат исклучиво жешки девојки за него....