Недела, 05 Ноември 2017 21:07 Љубов & Секс
Брачните тајни не смееме да ги откриваме на другарките
Експертите велат дека одредени детали од љубовните врски или бракот сепак треба да останат меѓу партнерите...Секои врски треба да си имаат одредени тајни и не смеат да ги споделуваат со другарките. Кои се тие?

На пример, ако се расправате за фамилијата на партнерот со него, тоа треба да го задржите само за вас. Секој си има посебен карактер и не е убаво да се зборува за семејството на вашиот партнер.

Сексуалната фантазија на партнерот исто така не е нешто што треба да се сподели со вашите блиски. Фантазирањето во кревет нека си остане само за вас.

Ако има лош мирис на здив или нозете ужасно му мирисаат, задржете го тоа за вас. Зошто вашите пријателки да ги заморувате со вакви неважни ситници?

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

На човекот почнале да му вријат хормоните...
Трејси Каслер (30) имала секс со ученик (14) во својата куќа во Флорида минатата годи...
Американската тинејџерка именувана как Џизел ја продала својата невиност за 2,5 милио...
Сара Сејферт повторно привлече внимание со провокативно видео на талент шоуто...
Мажите често го надгледуваат најважниот дел од телото, кој со текот на годините старе...
Кога ќе ја погледнете оваа слика изгледа како да вози гол маж...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Давид Бабунски постигна убав погодок за водство на Јокохама о...
Франција | Медиумите од Шпанија пишуваат за можноста ПСЖ да го ангажира Кр...
Македонија | Вардар – Пелистер дефинитивно под рефлектори, се најавува спек...
Франција | Медиумите од Франција пишуваат дека Нејмар по само три месеци с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Лијана Декер без проблем се соблекува пред камерата, само што овој пат нема многу екс...
Начинот на кој погледнува, се врти и воздивнува, нема да ве остави рамнодушни...
Esquire е престижен магазин и затоа мора да позираат исклучиво жешки девојки за него....