Понеделник, 06 Ноември 2017 23:28 Љубов & Секс
Кои хороскопски знаци не се за брак
Не е секој хороскопски знак создаден за брак, затоа е убаво да ги знаете особините на овие четири знаци...ОВЕН - Овој знак игра по свои правила и ако не ги расчистите сите проблеми и не бидете отворени уште од почетокот, се ќе ви се удри од глава подоцна.

БЛИЗНАЦИ - Еден од најголемите предности на овој знак се неговите вештини за комуникација. Кога се во долгорочни врски, може да бидат многу неодлучни.

СТРЕЛЕЦ - Најсреќен е кога се забавува со пријателите. Дури и кога е во врска, сака работите да бидат лесни и некомплицирани. Ако ситуацијата стане сериозна, ќе се повлечат.

ВОДОЛИЈА - Овој знак ја покажува својата најдобра страна во врските кога се базирани на пријателство. Тешко е да се одгатне за што размислува, а издигнувањето наврската на повисоко ниво е ризична работа за нив. Дури и најмала промена во врската може да ја избрка Водолијата. Не е важно дали сте 6 дена или 6 години заедно, се може да се промени за 1 секунда ако им го пореметите ритамот.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Биља и Аца од Србија направиле вистински спектакл на почетокот на нивната свадба...
Физичко неверство или останатите типови на неверство и изневерување...
Можеби сте сапиосексуална личност...
Женското тело е вечен предизвик за мажите...
Момчето сакаше само да најде со некого да се забавува...
Спонзорушите се многу неизвесни личности...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...