ВИЦ

Мујо му вели на Хасо:- Хасо кога бев мал имав талент да станам ватерполист.
- Епа зошто не си станал ватерполист?
- Па никогаш не научив да пливам.

ТОП ВИДЕО

Типот решил да флертува со сите жени со полициска униформа...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Понеделник, 06 Ноември 2017 23:28 Љубов & Секс
Кои хороскопски знаци не се за брак
Не е секој хороскопски знак создаден за брак, затоа е убаво да ги знаете особините на овие четири знаци...ОВЕН - Овој знак игра по свои правила и ако не ги расчистите сите проблеми и не бидете отворени уште од почетокот, се ќе ви се удри од глава подоцна.

БЛИЗНАЦИ - Еден од најголемите предности на овој знак се неговите вештини за комуникација. Кога се во долгорочни врски, може да бидат многу неодлучни.

СТРЕЛЕЦ - Најсреќен е кога се забавува со пријателите. Дури и кога е во врска, сака работите да бидат лесни и некомплицирани. Ако ситуацијата стане сериозна, ќе се повлечат.

ВОДОЛИЈА - Овој знак ја покажува својата најдобра страна во врските кога се базирани на пријателство. Тешко е да се одгатне за што размислува, а издигнувањето наврската на повисоко ниво е ризична работа за нив. Дури и најмала промена во врската може да ја избрка Водолијата. Не е важно дали сте 6 дена или 6 години заедно, се може да се промени за 1 секунда ако им го пореметите ритамот.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

На човекот почнале да му вријат хормоните...
Трејси Каслер (30) имала секс со ученик (14) во својата куќа во Флорида минатата годи...
Американската тинејџерка именувана как Џизел ја продала својата невиност за 2,5 милио...
Сара Сејферт повторно привлече внимание со провокативно видео на талент шоуто...
Мажите често го надгледуваат најважниот дел од телото, кој со текот на годините старе...
Кога ќе ја погледнете оваа слика изгледа како да вози гол маж...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Давид Бабунски постигна убав погодок за водство на Јокохама о...
Франција | Медиумите од Шпанија пишуваат за можноста ПСЖ да го ангажира Кр...
Македонија | Вардар – Пелистер дефинитивно под рефлектори, се најавува спек...
Франција | Медиумите од Франција пишуваат дека Нејмар по само три месеци с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Лијана Декер без проблем се соблекува пред камерата, само што овој пат нема многу екс...
Начинот на кој погледнува, се врти и воздивнува, нема да ве остави рамнодушни...
Esquire е престижен магазин и затоа мора да позираат исклучиво жешки девојки за него....