ВИЦ

Стопира полицаец некој човек

 -Поминавте на црвено. Тоа ќе ве кошта 100 евра.

- Извинете, јас сум далтонист - рекол човекот.

 - Нема врска и за странци важат истите прописи - рекол полицаецот.

ТОП ВИДЕО

Типот решил да флертува со сите жени со полициска униформа...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Четврток, 09 Ноември 2017 12:24 Љубов & Секс
Кои женски адути ги сакаат мажите?
Има некои работи кои се поважни за мажите...За вкусовите на изгледот не се расправа, но за карактеристиките може. Мажите баш сакаат жени што знаат да уживаат и да се смешкаат. Кој сака негативен човек?

Мажите сакаат жени што знаат да готват, а тоа не е за да им готват туку за да им покажат дека се вредни и не се мрзеливи. Како и да е, ја знаете ли онаа старата, добра поговорка, дека мажите ја чувствуваат љубовта преку желудникот?

Мажите сакаат грижливи жени, тие што ќе ги пазат и мазат, понатаму сакаат љубезни жени, со висок глас, што знаат да направат компромис, со смисла за хумор и што знаат да уживаат во животот.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

На човекот почнале да му вријат хормоните...
Трејси Каслер (30) имала секс со ученик (14) во својата куќа во Флорида минатата годи...
Американската тинејџерка именувана как Џизел ја продала својата невиност за 2,5 милио...
Сара Сејферт повторно привлече внимание со провокативно видео на талент шоуто...
Мажите често го надгледуваат најважниот дел од телото, кој со текот на годините старе...
Кога ќе ја погледнете оваа слика изгледа како да вози гол маж...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Давид Бабунски постигна убав погодок за водство на Јокохама о...
Франција | Медиумите од Шпанија пишуваат за можноста ПСЖ да го ангажира Кр...
Македонија | Вардар – Пелистер дефинитивно под рефлектори, се најавува спек...
Франција | Медиумите од Франција пишуваат дека Нејмар по само три месеци с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Лијана Декер без проблем се соблекува пред камерата, само што овој пат нема многу екс...
Начинот на кој погледнува, се врти и воздивнува, нема да ве остави рамнодушни...
Esquire е престижен магазин и затоа мора да позираат исклучиво жешки девојки за него....