ВИЦ

Еволуција

Досаден син постојано нешто го прашува татко му кој гледа фудбал:
- "Тато, тато! Дали јас настанав од мајмун?"
- "Да сине, да!"

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Понеделник, 13 Ноември 2017 15:17 Љубов & Секс
Студентки ја продаваат невиноста на интернет
Студентките може да заработат и 20.000 евра, преку наддавање...18 годишната Лола и 20 годишната Моника од Холандија, сакаат да ја продадат невиноста преку интернет, на оној што ќе понуди најмногу пари. Тие се промовираат преку веб страницата „Чиндерела Екортс“, со цел да ги средат фамилијарните финансиски проблеми.

„Сакам да ја продадам мојата невиност, затоа што сакам да заработам за школување и да живеам без грижа за пари. Парите ќе ги искористам и за да ги вратам долговите што ги има моето семејство“, раскажува Лола.

Дали вие го оправдувате ова?

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Биља и Аца од Србија направиле вистински спектакл на почетокот на нивната свадба...
Физичко неверство или останатите типови на неверство и изневерување...
Можеби сте сапиосексуална личност...
Женското тело е вечен предизвик за мажите...
Момчето сакаше само да најде со некого да се забавува...
Спонзорушите се многу неизвесни личности...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...