ВИЦ

Жената прашува:
- Ако јас списам со тројца мажи, сите ме нарекуваат курва. Но ако мажот спие со 8 жени, сите велат дека тој е вистински маж. Како тоа?
Мажот и одговара:
- Многу едноставно. Конфучие рекол: Ако една брава можат да ја отворат три различни клуча, тоа е лоша брава. Но ако еден клуч може да отвори осум различни брави, тогаш тоа е универзален клуч.

ТОП ВИДЕО

Типот решил да флертува со сите жени со полициска униформа...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Вторник, 14 Ноември 2017 11:20 Љубов & Секс
Гол маж вози мотор со девојка му позади
Кога ќе ја погледнете оваа слика изгледа како да вози гол маж...Зад голиот маж на седиштето има девојка. Меѓутоа, не е се така како што изгледа. Ако погледнете подобро, може да видите дека на моторот има уште еден пар на нозе. Бизарната оптичка илузија што била објавена на Reddit, ги збунила корисниците на социјалната мрежа.

Некои мислат дека меѓу мажот и девојката има кукла, додека други велат дека на фотографијата гледаат тројца луѓе како возат мотор. Вистината е сосема поинаква.

Моторот го вози маж без маица, кој носи само фармерки, додека девојката зад него е со шорцеви.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

На човекот почнале да му вријат хормоните...
Трејси Каслер (30) имала секс со ученик (14) во својата куќа во Флорида минатата годи...
Американската тинејџерка именувана как Џизел ја продала својата невиност за 2,5 милио...
Сара Сејферт повторно привлече внимание со провокативно видео на талент шоуто...
Мажите често го надгледуваат најважниот дел од телото, кој со текот на годините старе...
Кога ќе ја погледнете оваа слика изгледа како да вози гол маж...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Давид Бабунски постигна убав погодок за водство на Јокохама о...
Франција | Медиумите од Шпанија пишуваат за можноста ПСЖ да го ангажира Кр...
Македонија | Вардар – Пелистер дефинитивно под рефлектори, се најавува спек...
Франција | Медиумите од Франција пишуваат дека Нејмар по само три месеци с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Лијана Декер без проблем се соблекува пред камерата, само што овој пат нема многу екс...
Начинот на кој погледнува, се врти и воздивнува, нема да ве остави рамнодушни...
Esquire е престижен магазин и затоа мора да позираат исклучиво жешки девојки за него....