ВИЦ

Родителска

Учителката:
- "Ивица, зошто си го донел дедо ти на родителска? Што е со мајка ти и татко ти, да не се нешто болни?"
Ивица:
- "Не учителке, но единствено дедо ми слабо слуша."

ТОП ВИДЕО

Типот решил да флертува со сите жени со полициска униформа...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Вторник, 14 Ноември 2017 11:45 Љубов & Секс
Што се случува со пенисот на мажите кога стареат
Мажите често го надгледуваат најважниот дел од телото, кој со текот на годините старее исто со телото...Пенисот со текот на времето го менува и обликот и бојата. Зошто е тоа така и што се можете да очекувате кога станува збор за пенисот?Експертите одлучиле да стават крај на овие дилеми и објаснуваат зошто пенисот се менува со текот на годините.

Закривениот пенис е честа појава и може да се менува со текот на годините како нормална реакција за време на ерекција, затоа што се полни со крв и циркулацијата е поинаква. Со годините кожата се опушта и затоа закривеноста станува се поизразена. Ако претерано ви се случува закривување на пенисот, тогаш треба да одите на лекар.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

На човекот почнале да му вријат хормоните...
Трејси Каслер (30) имала секс со ученик (14) во својата куќа во Флорида минатата годи...
Американската тинејџерка именувана как Џизел ја продала својата невиност за 2,5 милио...
Сара Сејферт повторно привлече внимание со провокативно видео на талент шоуто...
Мажите често го надгледуваат најважниот дел од телото, кој со текот на годините старе...
Кога ќе ја погледнете оваа слика изгледа како да вози гол маж...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Давид Бабунски постигна убав погодок за водство на Јокохама о...
Франција | Медиумите од Шпанија пишуваат за можноста ПСЖ да го ангажира Кр...
Македонија | Вардар – Пелистер дефинитивно под рефлектори, се најавува спек...
Франција | Медиумите од Франција пишуваат дека Нејмар по само три месеци с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Лијана Декер без проблем се соблекува пред камерата, само што овој пат нема многу екс...
Начинот на кој погледнува, се врти и воздивнува, нема да ве остави рамнодушни...
Esquire е престижен магазин и затоа мора да позираат исклучиво жешки девојки за него....