ВИЦ

Дошол сиромав кај доктор. Овој му вели: -Жал ми е, морам да ви кажам тажна вест - ќе живеете само уште три месеци!Сиромавиот го гледа во чудо, па со плачлив глас: -Од што да живеам докторе, од што?!

ТОП ВИДЕО

Убаци втора и пуштај кумплунг мајсторе...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 17 Ноември 2017 21:07 Љубов & Секс
Професорка му родила дете на ученик од 14г.
Трејси Каслер (30) имала секс со ученик (14) во својата куќа во Флорида минатата година за Ноќта на вештерките...Девет месеци подоцна му родила дете на ученикот. Каслер е уапсена и обвинета за блудничење и сексуално злоставување на малолетник. Во септември била направена и ДНК тест за татковство, но податоците се чуваат во тајност.

Каслер го родила детето во јули, моментално е во затвор, а кауцијата изнесува 30.000 долари.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Љубовните односи често знаат да се замрсат...
Дали некогаш сте доживеале партнерот за време на секс да ви каже нешто непријатно...
Традицијата вели дека на првиот состанок мажот ја плаќа сметката...
Сексот може да биде многу подобар ако користите афродизијаци...
Дејт страницата Saucy Dates направила истражување во врска со желбите на мажите и жен...
Истражувањата докажуваат како може да ги возбудите жените за подобар секс....


24FUDBAL.com.mk

Лига Европа | Комплетирана е шеснаесфиналната фаза во Лига Европа и познати...
Англија | Фудбалерот на Манчестер јунајтед, Андер Ерера заедно со уште 36 ...
Лига Европа | Немирите пред почетокот на дуелот помеѓу Атлетик Билбао и Сп...
Англија | Според англискиот весник „Сан“, Жозе Мурињо и Пол Погба имале жес...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Розевите жешки бикини во фокусот на вниманието...
Секси самба перформанс во оригинал форма...
Дајана прави сонцето да биде посветло...