ВИЦ

- Тато ако ми дадеш 50 евра, ќе ти кажам што и вели поштарот на мама секое утро!
- Еве ти 50 евра. Кажувај!
- Добро утрооо, повелете поштаа...

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Четврток, 28 Декември 2017 19:31 Љубов & Секс
Што открива телефонот за вас кога сте во брак
Секогаш има некои тајни што се кријат во тоа како го користите телефонот, доколку сте во брак...


Нашите навики при користење на мобилниот и содржината во него, откриваат каков е нашиот брачен однос.

1. Бракот ни е приоритет или не, се открива преку тоа колку често му се јавуваме на партнерот или му праќаме пораки;

2. Криењето на мобилниот телефон упатува кон недостаток на искреност и довербата во бракот;

3. Фотографиите се доказ дали сме навистина присутни во својот брак или не.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Биља и Аца од Србија направиле вистински спектакл на почетокот на нивната свадба...
Физичко неверство или останатите типови на неверство и изневерување...
Можеби сте сапиосексуална личност...
Женското тело е вечен предизвик за мажите...
Момчето сакаше само да најде со некого да се забавува...
Спонзорушите се многу неизвесни личности...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...