ВИЦ

- Г-не 100 евра казна за зборување на моб додека возиш!
- Ама г-не не може да ме казните, не зборував!
- Туку?
- Само слушав, жена ми ми се јави!


ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 29 Декември 2017 19:13 Љубов & Секс
Мажот се откажал од неа оти не ги миела стапалата!?

Му признала на сопругот што не мие кога се тушира, сега тој сака да се откаже од неа...Една жена отворила дебата на интернет кога соопштила дека поради некои нејзини навики под тушот сопругот се гади од неа. Причината е тоа што му признала дека кога се тушира ги мие пазувите, предниот дел од телото и интимните делови но никогаш не ги мие стапалата.

Сега нејзиниот сопруг мисли дека е одвратна, додека пак многу се согласија со неа дека нема ништо погрешно во тоа, а други пак беа ужаснати.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Биља и Аца од Србија направиле вистински спектакл на почетокот на нивната свадба...
Физичко неверство или останатите типови на неверство и изневерување...
Можеби сте сапиосексуална личност...
Женското тело е вечен предизвик за мажите...
Момчето сакаше само да најде со некого да се забавува...
Спонзорушите се многу неизвесни личности...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...