Петок, 05 Јануари 2018 19:32 Љубов & Секс
И наредил на девојката да одбие унапредување ако сака да останат заедно
Често се случува партнерите да ги уништуваат своите љубовни врски поради ситници...

За оваа приказна е сведок жената што слушала расправија на аеродром, додека љубовниот пар се расправал. Дечкото и наредил на девојката да не смее да го прифати унапредувањето што го добила, затоа што ќе има поголема плата од него и така ќе го посрами пред сите.

Тој ја уценил дека мора да ја одбие понудата ако го сака. Таа почнала да плаче и рекла дека не сака да направи нешто што би ја загрозила нивната врска. На жената што го слушала од страна, и дошло да го удри кога го слушнала како ја уценува. После одредено време, таа почнала да го мава со авионските карти и му посакала убав лет за Канкун, што значи дека покажала храброст и го оставила со неговите глупави мисли.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Биља и Аца од Србија направиле вистински спектакл на почетокот на нивната свадба...
Физичко неверство или останатите типови на неверство и изневерување...
Можеби сте сапиосексуална личност...
Женското тело е вечен предизвик за мажите...
Момчето сакаше само да најде со некого да се забавува...
Спонзорушите се многу неизвесни личности...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...