Среда, 10 Јануари 2018 17:45 Љубов & Секс
Како изгледа одмазда на изневерена жена

Ја фатила љубовницата на сопругот и изгубила контрола...Една кинескиња ја фатила љубовницата на сопругот на улица,а кога дознала дека е и бремена,речиси ќе ја убила со голи раце и нозе.Во вознемирувачкото видео се гледа лута жена која фаќа девојка и започнува да ја соблекува така што гази со штикли по стомакот.

Знаејќи дека е бремена,изгледа уште повеќе ја мотивирало лутата жена да изгуби контрола над девојката која на земјата молела за милост.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Биља и Аца од Србија направиле вистински спектакл на почетокот на нивната свадба...
Физичко неверство или останатите типови на неверство и изневерување...
Можеби сте сапиосексуална личност...
Женското тело е вечен предизвик за мажите...
Момчето сакаше само да најде со некого да се забавува...
Спонзорушите се многу неизвесни личности...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...