ВИЦ

Зошто жената ти вели „поправи ме ако грешам“?


- Ако жена ти рече: „поправи ме ако грешам“... молчи си брат, ништо не поправај... замка е.

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Среда, 10 Јануари 2018 18:42 Љубов & Секс
Го изневерувала сопругот со кого стигне

Се чини дека е подобро да ја зачуваше тајната дека децата не се негови...Неименувана жена која е во брак 15 години,на интернет објави дека редовно има секс со други мажи,вклучувајќи ги тука и роднини на својот сопруг.Таа на интернет побарала совет како да му каже на сопругот дека децата што ги имаат не се негови и се зачнати после секс со други мажи.

Меѓу одговорите што ги доби на интернет,многумина ја карактеризираа како одвратна,а имало и такви кои ја советуваа да премолчи се и да живее во срам до крајот на животот.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Биља и Аца од Србија направиле вистински спектакл на почетокот на нивната свадба...
Физичко неверство или останатите типови на неверство и изневерување...
Можеби сте сапиосексуална личност...
Женското тело е вечен предизвик за мажите...
Момчето сакаше само да најде со некого да се забавува...
Спонзорушите се многу неизвесни личности...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...