ВИЦ

Во болница за време на доручек:
- Овој чај е грозен! - вели еден пациент.
- Тоа не е чај, тоа е кафе!, вели другиот.
- Ајде, кој сака уште супа!?, прашала болничарката.

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 12 Јануари 2018 18:13 Љубов & Секс
Ако го прави ова во кревет... значи дека сака нешто повеќе со вас

Може да се случи да се запознавте со супер момче и после третото видување да завршите во кревет...Ако вам ви е добро, но сте во дилема дали и нему му е добро, односно дали се вљубува во вас, тогаш вака може да откриете:

Ако не сте расположени за секс, има разбирање за вас;

Ако за време на секс секогаш одбира положба со која ќе ве гледа, значи дека сака нешто повеќе со вас;

Ако темелно, полека и нежно водите секс... тоа е тоа;

... ви го допира цело тело и не му е само до секс;

... сака да ви се допадне, и не му е во преден план своето задоволство;

... има разбирање ако не доживеете оргазам;

... после секс ве прегрнува, ве гали и ве бакнува.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Биља и Аца од Србија направиле вистински спектакл на почетокот на нивната свадба...
Физичко неверство или останатите типови на неверство и изневерување...
Можеби сте сапиосексуална личност...
Женското тело е вечен предизвик за мажите...
Момчето сакаше само да најде со некого да се забавува...
Спонзорушите се многу неизвесни личности...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...