ВИЦ

Малиот Трпе ја прашува баба му:
- Каде е тато?
- Ене го во тоалет има проблем со триперот и не може да го најде растворот.

А од купатило се слуша:
- Не го плаши детето имам проблем со твитер не можам да си го најдам пасвордот!

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Недела, 14 Јануари 2018 10:48 Љубов & Секс
Знаци дека е време да ја прекинете врската

Односот помеѓу двајца луѓе бара многу вложување на време и трпение...


Најважна меѓу нив двајца е емоционалната енергија. Размислете дали имате добра причина за да останете во врска или само се плашите од самотија:

- Кога добрината ќе исчезне, важно е да се потпрете на љубов... која ако ја нема, значи дека нема да сакате да бидете повеќе заедно.

- Кога нема почитување, значи дека се навредувате и лажете.

- Кога се трудите премногу, значи дека на другиот не му е гајле за врската;

- Кога се е понејзино/негово, значи дека не е нешто во ред, затоа што секој партнер има потреба да има свој простор и време  за себе, за да ги развива своите индивидуални соништа во животот.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Биља и Аца од Србија направиле вистински спектакл на почетокот на нивната свадба...
Физичко неверство или останатите типови на неверство и изневерување...
Можеби сте сапиосексуална личност...
Женското тело е вечен предизвик за мажите...
Момчето сакаше само да најде со некого да се забавува...
Спонзорушите се многу неизвесни личности...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...