Понеделник, 29 Јануари 2018 18:06 Љубов & Секс
Сакала да се трансформира оти ја побарале за жена

Шантел Харис потроши огромна сума на пари за операција...Фактот дека Шантел Харис која што имаше 135 килограми,наскоро ќе биде невеста,во неа пробуди желба за трансформација.Шантел многу пати пробала секакви диети и никако не успевала да се доведе во ред,па затоа одлучила да оди на хируршко смалување на желудникот.


По операцијата,Шантел изгуби 50 килограми,а со тоа и се смалија и градите за 5 броја,па таа ги дотерала и нив пред венчавката.Целата трансформација ја чинело 18.000 илјади долари,од кои 6 илјади за операција на желудникот и 12 илјади долари за градите.


Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Љубовните односи често знаат да се замрсат...
Дали некогаш сте доживеале партнерот за време на секс да ви каже нешто непријатно...
Традицијата вели дека на првиот состанок мажот ја плаќа сметката...
Сексот може да биде многу подобар ако користите афродизијаци...
Дејт страницата Saucy Dates направила истражување во врска со желбите на мажите и жен...
Истражувањата докажуваат како може да ги возбудите жените за подобар секс....


24FUDBAL.com.mk

Лига Европа | Комплетирана е шеснаесфиналната фаза во Лига Европа и познати...
Англија | Фудбалерот на Манчестер јунајтед, Андер Ерера заедно со уште 36 ...
Лига Европа | Немирите пред почетокот на дуелот помеѓу Атлетик Билбао и Сп...
Англија | Според англискиот весник „Сан“, Жозе Мурињо и Пол Погба имале жес...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Розевите жешки бикини во фокусот на вниманието...
Секси самба перформанс во оригинал форма...
Дајана прави сонцето да биде посветло...