ВИЦ

Жената му шепоти на мажот:
- Се сеќаваш ли драги, кокви грмотевици и молскавици имаше кога се запознавме!?
- Да, да, се сеќавам. А јас не го сфатив сериозно предупредувањето!

ТОП ВИДЕО

Убаци втора и пуштај кумплунг мајсторе...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Сабота, 03 Февруари 2018 09:50 Љубов & Секс
Кои мажи се подобри во кревет?

Ново истражување докажа кои мажи се поиздржливи...Научници од Турција направија истражување каде го споредуваат индексот на телесна маса на мажите со сексуалната активност,и дојдоа до одговор кои мажи се подобри во кревет,мускулести или подебели.Студијата покажа дека мажите кои имаат висок индекс на телесна маса издржуваат во просек 73 минути во кревет,додека мажите со нормална тежина или оние под просек,издржуваат околу 2 минути.

Експертите објаснија дека мажите со маснотии во подрачјето на стомакот имаат повисоко ниво на естроген па затоа им е потребно повеќе време да доживеат оргазам.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Љубовните односи често знаат да се замрсат...
Дали некогаш сте доживеале партнерот за време на секс да ви каже нешто непријатно...
Традицијата вели дека на првиот состанок мажот ја плаќа сметката...
Сексот може да биде многу подобар ако користите афродизијаци...
Дејт страницата Saucy Dates направила истражување во врска со желбите на мажите и жен...
Истражувањата докажуваат како може да ги возбудите жените за подобар секс....


24FUDBAL.com.mk

Лига Европа | Комплетирана е шеснаесфиналната фаза во Лига Европа и познати...
Англија | Фудбалерот на Манчестер јунајтед, Андер Ерера заедно со уште 36 ...
Лига Европа | Немирите пред почетокот на дуелот помеѓу Атлетик Билбао и Сп...
Англија | Според англискиот весник „Сан“, Жозе Мурињо и Пол Погба имале жес...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Розевите жешки бикини во фокусот на вниманието...
Секси самба перформанс во оригинал форма...
Дајана прави сонцето да биде посветло...