Понеделник, 12 Февруари 2018 17:26 Љубов & Секс
Мажи, со вакви жени само се мачите

Има многу жени што ги завлекуваат мажите, кои немаат стабилен карактер...


Како да препознаете дека дамата е таква?

1. Секогаш дава број на телефон, без оглед на тоа што не сака фраерот да и се јави. Не барајте стабилност и трајни односи со нив.

2. Одржува комуникација со сите и на сите враќа на пораки, од срдечност и пристојност... повеќето мажи на ова помислуваат дека е навистина заинтересирана.

3. Смислува изговори наместо јасно да каже дека не сака да оди на кафе или вечера со вас.

4. Љубоморна е кога ќе види дека мажот што не ја интересира почнува да гледа по други и затоа одеднаш почнува да и се допаѓа, затоа што и недостасува да биде во центарот на вниманието.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Љубовните односи често знаат да се замрсат...
Дали некогаш сте доживеале партнерот за време на секс да ви каже нешто непријатно...
Традицијата вели дека на првиот состанок мажот ја плаќа сметката...
Сексот може да биде многу подобар ако користите афродизијаци...
Дејт страницата Saucy Dates направила истражување во врска со желбите на мажите и жен...
Истражувањата докажуваат како може да ги возбудите жените за подобар секс....


24FUDBAL.com.mk

Лига Европа | Комплетирана е шеснаесфиналната фаза во Лига Европа и познати...
Англија | Фудбалерот на Манчестер јунајтед, Андер Ерера заедно со уште 36 ...
Лига Европа | Немирите пред почетокот на дуелот помеѓу Атлетик Билбао и Сп...
Англија | Според англискиот весник „Сан“, Жозе Мурињо и Пол Погба имале жес...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Розевите жешки бикини во фокусот на вниманието...
Секси самба перформанс во оригинал форма...
Дајана прави сонцето да биде посветло...