Среда, 14 Февруари 2018 13:47 Љубов & Секс
Рибите се радуваат најмногу на Св. Валентин

Денеска е православен празник Свети Трифун и истовремено католичкиот празник Свети Валентин, кого сите го прифатија во светот...

Некои сметаат дека Денот на вљубените е идеална шанса за да им покажеме колку ни значат на нашите сакани. Сите купуваат за подарок чоколадни срциња и црвени балони.

Од сите хороскопски знаци би сакале да ги издвоиме Рибите, кои најмногу му се радуваат на овој празник. Се разбира, сите хороскопски знаци сакаат да го поминат овој празник со саканите, но Рибите имаат посебна желба за него. Зошто?

Рибите го обожаваат празникот на вљубените затоа што се чувствителни и многу топли личности. Сакаат да примаат подароци и сакаат да подаруваат.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Љубовните односи често знаат да се замрсат...
Дали некогаш сте доживеале партнерот за време на секс да ви каже нешто непријатно...
Традицијата вели дека на првиот состанок мажот ја плаќа сметката...
Сексот може да биде многу подобар ако користите афродизијаци...
Дејт страницата Saucy Dates направила истражување во врска со желбите на мажите и жен...
Истражувањата докажуваат како може да ги возбудите жените за подобар секс....


24FUDBAL.com.mk

Лига Европа | Комплетирана е шеснаесфиналната фаза во Лига Европа и познати...
Англија | Фудбалерот на Манчестер јунајтед, Андер Ерера заедно со уште 36 ...
Лига Европа | Немирите пред почетокот на дуелот помеѓу Атлетик Билбао и Сп...
Англија | Според англискиот весник „Сан“, Жозе Мурињо и Пол Погба имале жес...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Розевите жешки бикини во фокусот на вниманието...
Секси самба перформанс во оригинал форма...
Дајана прави сонцето да биде посветло...